Поділитись новиною

Голлівудські актори досягли попередньої угоди зі студіями та домовилися припинити страйк

Голлівудські актори досягли попередньої угоди зі студіями та домовилися припинити страйк

КИЇВ. 9 листопада. УНН. У середу, 8 листопада, голлівудські актори досягли попередньої угоди з великими студіями та домовилися припинити страйк, однією з вимог якого було підвищення зарплати. Про це повідомляє Федерація акторів телебачення та радіо (SAG-AFTRA), пише УНН.

Цитата

“Ми з радістю та гордістю повідомляємо, що Комітет з переговорів у сфері телебачення/театру одноголосно проголосував за укладення попередньої угоди з AMPTP. Наш страйк офіційно призупинено, а всі місця проведення пікетів закрито”, – ідеться у повідомленні.

Деталі

За даними федерації, у межах домовленості на суму понад 1 млрд доларів вдалось досягти “надзвичайної угоди”, яка передбачає підвищення мінімальної компенсації, “безпрецедентні” положення про згоду та компенсацію, які захистять членів профспілки від ризиків від штучного інтелекту (ШІ), а також вперше встановлює бонус за участь у стримінгових проєктах.

Зазначається, що це дозволить працівникам індустрії збудувати стійку кар’єру, а позитивні сторони угоди відчують на собі тисячі людей, зазначили у федерації.

Угоду ще має розглянути правління профспілки.

Нагадаємо

У травні 2023 року у Голлівуді розпочався страйк сценаристів, у липні до нього долучилися актори. Це вперше такий випадок одночасного страйку за останні 63 роки. У акції брали участь близько 65 тисяч акторів та понад 11 тисяч сценаристів.

Актори страйкували не лише задля підвищення зарплат, а й щодо використання штучного інтелекту у фільмах та серіалах. На думку протестуючих, актори стикаються із реальною загрозою їхньому існуванню через використання генеративних технологій.

У вересні сценаристи в США заявили, що досягли попередньої угоди з босами студій, згідно з якою вони можуть припинити страйк, який тривав майже п’ять місяців. Гільдія письменників Америки (WGA) заявила, що йдеться про “виняткові умови – зі значними перевагами та захистом для сценаристів”.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА