Поділитись новиною

Допомога Україні від США без кордону: Джонсон висловився про ініціативу сенаторів

Допомога Україні від США без кордону: Джонсон висловився про ініціативу сенаторів

Палата представників США розглядатиме пропозицію сенаторів про голосування за допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню без прив’язки до захисту кордону “у міру її надходження”, повідомляє РБК-Україна.

Про це заявив спікео Палати представників США Майк Джонсон, повідомляє журналіст CNN Ману Раджу в Twitter.

“Побачимо, що зробить Сенат. Ми дозволяємо процесу йти своєю чергою і розбиратимемося з тим, як він проходитиме. Я дуже чітко дав зрозуміти, що потрібно розглядати ці питання по суті”, – заявив Джонсон.

Він додав, що відколи Палата представників підтримала надання допомоги Ізраїлю в рамках окремого пакету, напруженість загострилася. На його думку, ініціативу треба схвалити й у Сенаті.

“Ми чекаємо на дії Сенату, і це іноді розчаровує, але такий хід процесу”, – додав він.

Що передувало

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден запросив у Конгресу виділити понад 100 млрд доларів на потреби національної безпеки. Зокрема, у Білому домі хотіли направити понад 60 млрд доларів на фінансування нової допомоги Україні.

Але республіканці відмовилися підтримувати ініціативу, оскільки, на їхню думку, в пакеті немає потрібних заходів для захисту американських кордонів.

Після цього члени Республіканської та Демократичної партій розпочали переговори для того, щоб знайти компроміс та прийняти весь пакет з допомогою Україні, Ізраїлю та Тайваню, а також фінансуванням захисту кордонів. Але сторони так і не дійшли згоди.

Учора республіканці в Сенаті заявили, що допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню потрібно голосувати окремо від захисту кордонів.

Також сьогодні, 7 лютого, ЗМІ писали про те, що лідер демократів у Сенаті Чак Шумер внесе відповідну ініціативу на розгляд сенаторів.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА