Поділитись новиною

держдума рф ухвалила бюджет росії на 2024 рік: рекордна частина піде на військові витрати

держдума рф ухвалила бюджет росії на 2024 рік: рекордна частина піде на військові витрати

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Держдума рф у третьому, остаточному, читанні ухвалила проєкт федерального бюджету на 2024 рік, згідно з яким майже третина виділених грошей піде на військові витрати. Про це повідомляють російські ЗМІ, передає УНН.

Деталі

Відповідно до закону, доходи державного бюджету у 2024 році становитимуть 35 трильйонів рублів, у 2025 році – 33,5 трильйона рублів, у 2026-му – 34,1 трильйона рублів.

Водночас бюджет передбачає рекордні військові витрати. Згідно з пояснювальною запискою, у 2024 році на статтю “національна оборона” буде виділено 29,4% – близько 10,8 трильйона рублів.

Як вказано, у межах цієї статті фінансується не тільки армія, а й військова промисловість, а також соціальні виплати учасникам бойових дій.

Відомо що, на 2023 рік військові витрати було закладено лише в сумі 6,4 трильйона рублів, отже, за рік витрати зросли більш ніж у півтора раза.

Нагадаємо

Україна витратить на військову кампанію наступного року 40,7 млрд доларів, у той час, як росія закладає 115 млрд доларів, заявляв міністр фінансів України Сергій Марченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка: війна в Україні коштує росії значно дорожче, ніж та намагається показати

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА