Поділитись новиною

Чи можливий бунт росіян проти Путіна: що думає перша леді Зеленська

          Чи можливий бунт росіян проти Путіна: що думає перша леді Зеленська Фото: перша леді України Олена Зеленська (Getty Images) Автор: Уляна Безпалько, Наталія Гурковська

Росіяни навряд чи повстануть проти диктатора Володимира Путіна, оскільки в такому треба буде визнати, що вони також монстри, які підтримали війну в Україні.

Таку думку в інтерв’ю РБК-Україна висловила перша леді України Олена Зеленська.

“Ми нічого не бачимо, тому що, мабуть, дуже мало чогось відбувається. Але я думаю, що там дійсно страх і безсилля. Ми також про це говорили днями з моїми колегами, чому це так. Ми ж живемо у відкритому суспільстві, зараз не 17-й рік минулого сторіччя, коли не можна дістати інформації. Так, там телебачення у них заангажоване, але ж є інтернет”, – розмірковує Зеленська.

Вона висловила з цього приводу наступну думку, чого ж саме так відбувається.

“Чому люди не цікавляться? Вони в більшості своїй, мабуть, бояться дізнатися про себе страшну правду. Тому що тоді тобі треба сказати собі, що ти також монстр, ти це підтримував. Але все це все одно не є виправданням страху і безсилля. Багато я чую розмов про те, що от скоро вони повстануть, скоро щось відбудеться. Я б на це не сподівалася”, – припустила перша леді.

Вона погодилась з тезою, що в Росії скоріш можливе повстання еліти, яка буде незадоволена і виключно через якісь матеріальні мотиви, а не через втрату людей і тому подібне.

Ситуація у Росії

Раніше голова ГУР Кирило Буданов в інтерв’ю РБК-Україна говорив про те, що військово-політичні еліти Росії вже говорять кандидатури наступника для російського диктатора Володимира Путіна. У списку кілька кандидатур.

Крім того, видання Bloomberg з посиланням на сім осіб, знайомих із ситуацією, які побажали залишитися невідомими, повідомило, що російська еліта вже зневірилася у здатності Путіна перемогти у війні і вважають “заморожений” конфлікт найкращим варіантом для Кремля.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА