Поділитись новиною

Чому Пригожин закликав закінчити війну: відповідь Буданова

          Чому Пригожин закликав закінчити війну: відповідь Буданова Фото: керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Уляна Безпалько, Наталія Юрченко Експерт: Кирило Буданов

Заклики власника ПВК “Вагнера” Євгена Пригожина закінчити війну проти України показує настрої в Росії. Це констатація того, що в РФ не все йде за планом.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов.

Розвідник прокоментував нещодавню статтю від імені Пригожина, в якій закликали закінчити так звану “спецоперацію”.

“Пригожин – один із нових лідерів, назвемо це так. Сподобається нам це чи не сподобається, але це факт. Він ретранслює позицію багатьох людей, які з ним пов’язані. Це досить впливові люди в російському керівництві. Те, що ситуація погана для Росії – ми з вами про це говорили. Вона для нас погана, вона і для них погана. Це не може тривати вічно. І вони розуміють, що питання виживання для них стало”, – сказав Буданов.

Він наголосив, що після завершення війни росіянам доведеться шукати винних, тому легше сказати, що “все йде за планом” та “ми перемогли”.

“Ви розумієте, в чому парадокс? Жодна людина вам не зможе сказати, а які цілі, яка мета “спеціальної воєнної операції”. Її не існує. Виходячи з того, що її не існує, це дає змогу в будь-який момент оголосити про те, що мета досягнута”, – заявив глава розвідки.

Нагадаємо, на думку Буданова, Росія після заходу України в Крим виправдає поразку, а російська пропаганда вже окреслила, як буде показувати події на півострові.

Також керівник ГУР Міноборони оцінив, чи можуть росіяни вийти на протести проти диктатора Володимира Путіна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА