Поділитись новиною

Бум сонячної генерації в Китаї: країна прискорює темпи розгортання відновлюваних джерел енергії

Бум сонячної генерації в Китаї: країна прискорює темпи розгортання відновлюваних джерел енергії

КИЇВ. 28 травня. УНН. Китай прискорює темпи розгортання відновлювальних джерел енергії, зокрема сонячної генерації. Про це пише УНН з посиланням на Bloomberg.

Деталі

Зазначається, що у період з січня по кінець квітня цього року в Китаї з’явилося майже втричі більше сонячних потужностей, ніж за аналогічний період торік, і процес триває.

Країна має намір тільки цього року встановити більше панелей, ніж їх всього є в США.

Загальна потужність сонячних панелей, встановлених у 2023-му в Піднебесній, за попередніми даними становитиме 154 ГВт. Для порівняння, згідно з інформацією BNEF, на початок 2022 року в усіх Сполучених Штатах було 144 “сонячних” ГВт.

Асоціація фотоелектричної промисловості Китаю заявляла в лютому, що країна, ймовірно, встановить від 95 ГВт до 120 ГВт цього року — порівняно з минулорічним рекордом у 87,4 ГВт.

“Китай є найбільшим у світі ринком сонячної енергії, і він буде залишатися таким до 2030 року”, – заявила провідний аналітик BNEF Дженні Чейз у понеділок на заході в Шанхаї.

Зростання кількості розгортань таких панелей у Китаї означає, що до 2030 року світ матиме загальну потужність у 5300 ГВт — це приблизно той обсяг сонячної енергії, який потрібен у сценаріях, за яких буде досягнуто глобальної цілі сумарного нульового рівня викидів.

Нагадаємо

Уряд Швеції заявив, що схвалив будівництво двох офшорних вітроелектростанцій біля західного узбережжя країни.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА