Поділитись новиною

Бербок попередила про серйозні наслідки для НАТО у разі відмови від підтримки України

          Бербок попередила про серйозні наслідки для НАТО у разі відмови від підтримки України Фото: голова МЗС Німеччини Анналена Бербок (Getty Images) Автор: Валерія Поліщук

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок попередила про серйозні наслідки для Німеччини і НАТО, якщо вони не підтримають Україну в її оборонній кампанії проти Росії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Der Standard.

“Якщо ми не будемо продовжувати підтримувати Україну, то ризикуємо зіткнутися з тим, що війська Путіна стоятимуть на кордоні з Польщею. Війна скоро буде на території ЄС і НАТО”, – заявила вона.

За її словами, майже неможливо підрахувати, у скільки Заходу обійдеться захист свободи і безпеки.

“Зрештою, йдеться про одне: підтримка України також утримує війну далеко від нас”, – підкреслила міністр.

Бербок також попередила про нові потоки біженців.

“Якщо Україна більше не зможе захищати себе – і я кажу це тим, хто відмовляється від підтримки, – то ще мільйони людей будуть змушені тікати. Зрештою, хто добровільно житиме під тортурами та окупацією?” – заявила глава МЗС Німеччини.

Вона нагадала, що понад мільйон українців уже знайшли захист у Німеччині.

“Програш був би фатальним – як для вільної України, так і для вільної Європи. Саме тому країні потрібна додаткова підтримка”, – зазначила міністр.

Вона ще раз звернулася “до всіх партнерів по всьому світу із закликом терміново передати додаткові системи протиповітряної оборони”.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА