Поділитись новиною

Американську телевізійну премію “Еммі” перенесли на січень через страйки в Голлівуді

Американську телевізійну премію "Еммі" перенесли на січень через страйки в Голлівуді

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Трансляція 75-ї церемонії вручення премії “Еммі” перенесена на січень. Про це в четвер оголосили Телевізійна академія, повідомляє CNN, пише УНН.

Деталі

Після кількох місяців перемовин між Телевізійною академією та телеканалом Fox, який у 2023 (чи то 2024) році стане володарем премії “Еммі”, новою датою проведення церемонії нагородження буде понеділок, 15 січня. Голосування за “Еммі” триває за графіком, незважаючи на страйки в Голлівуді – фінальний раунд розпочнеться 17 серпня і триватиме до 28 серпня.

Традиційно церемонію проводили у вересні, цього року вона мала відбутися 18 вересня.

Востаннє вручення премії “Еммі” відкладалося 2001 року через теракти у Всесвітньому торговому центрі в Нью-Йорку.

Нагадаємо

У США актори оголосили страйк у середині липня після невдалих переговорів між профспілкою Гільдії кіноакторів і великими кіностудіями. Це перший страйк з 1980 року. Оскільки сценаристи США також страйкують з травня, Голлівуд уперше за понад 60 років переживає подвійний страйк, який паралізував багато кіно- і серіальних проєктів. Профспілки вимагають більш високих оплат від студій і постачальників потокового мовлення, таких як Disney, Paramount і Netflix, а також укладення справедливих угод про використання штучного інтелекту в майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки актори страйкують: Netflix відкрив вакансії на роботу зі штучним інтелектом

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА