Поділитись новиною

Представниця фейкової діаспори та партії шарія звинувачує військових та волонтерів у тому, що вони “заробляють на війні”.

Представниця фейкової діаспори та партії шарія звинувачує військових та волонтерів у тому, що вони "заробляють на війні".

Джерело: novyny.org

Колишня активістка партії шарія та “провідний аналітик” youtube-каналу “Diaspora UA” Зоя Кускова з Харкова звинувачує військових та волонтерів в тому, що вони “заробляють на війні”.

Про це йдеться в аналітичному матеріалі видання “Поштар”.

Зоя Кускова була пов’язана із сім’єю колишнього регіонала Володимира Кацуби, якого називали фінансистом “партії шарія”. Вона також була одним із засновників громадської організації “Харківщина разом” разом із Ільдаром Жихарєвим (одним із спонсорів політсили Геннадія Кернеса). Ця організація була однією з ланок у складній схемі фінансування партії “кулі”. Крім того, вона стала “провідним аналітиком” на YouTube-каналі “Diaspora UA”, який активно використовує пропагандистський арсенал росії. В себе на сторінці фейсбук вона поширює наративи, які дивним чином “чітко вкладаються в російські наративи”, пише громадський діяч Юрій Гончаренко:

  • війна триває, бо на ній заробляють (політики, активісти, волонтери, рептилоїди…)
  • Зеленський і Байден не йдуть на нормальні перемовини з республіканцями, бо не хочуть перемоги України. Їм потрібна довга війна.

Останні заяви, про те, що військові та волонтери “заробляють на війні” – спричинила хвилю обурення в соцмережах. Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook військовий та громадський активіст Сергій Гнезділов, опублікувавши відповідний скриншот:

Представниця фейкової діаспори та партії шарія звинувачує військових та волонтерів у тому, що вони "заробляють на війні".

Група ресурсів під брендом “Diaspora UA” використовує назву та належність до української громади біженців для маніпуляцій, які добре приймаються певною частиною некритичної кількості аудиторії.

Наприклад, відео з яскравою назвою “Справжні цілі поїздки Зе до США” побудовано на коментарях Зої Кускової. У своїх коментарях вона не має надмірної аргументації: Зеленський поганий, бо Байден виділив гроші на відновлення України. При цьому ці гроші передано не безпосередньо українським чиновникам, а до спеціального фонду при МВФ. Чому це погано, зрозуміти складно. Але пані Кускова так швидко переходить до наступної тези, що просто не вистачає часу про це подумати.

Виявляється, у допомозі Україні задіяна Гілларі Клінтон, яка бореться проти кліматичних змін та відстоює гендерне питання. І це дуже погано. А отже, така допомога Україні взагалі ні до чого.

Критикуюся інвестиції в Україну. Аргумент: якщо хтось хоче інвестувати в Україну не чекаючи на перемогу, то це означає, що інвестор згоден на перемогу росії…

Традиційно порушується тема відсутності ленд-лізу. Висновок “експертки”: “результату немає, тому що немає тиску на владу. А тиску на владу немає, тому що люди, окрім нас, нічого не розуміють”.

Окремо можна виділити тотальну лавину українського дипломатичного представництва у США. Оксана Маркарова виступає майже як пекельний демон. Звинувачення на її адресу прямі та не вимагають додаткових пояснень: “українське посольство у США працює проти України?”,”мільярди, змова і пані Маркарова”, “офшори та пані Маркарова”.

Те саме вона робить і в Україні, роблячи необґрунтовані звинувачення за адресою військових та волонтерів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Приєднуйтесь до наших каналів

Рекомендуємо почитати

МОВА